High Class Dergi

https://www.xxx2.sex

Zirvedeki kadınların gecesi

BUİKAD’ın 11 yıldır geleneksel olarak düzenlediği İş Yaşamında Başarılı Kadın Ödülleri sahiplerini buldu. Yılın en başarılı iş kadını Ahu Serter seçilirken, Bursa’da Yılın En Başarılı İş Kadını Ödülü ise Meltem Turan’a verildi.

Bursa İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği (BUİKAD) tarafından bu yıl 11.si gerçekleştirilen ‘İş Yaşamında Başarılı Kadın Ödülleri’ Sheraton Otel’de düzenlenen bir törenle sahiplerine verildi. Bursa Milletvekili Atilla Ödünç, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, sivil toplum kuruluşları ve iş dünyasının temsilcilerinin katıldığı gecenin açılış konuşmasını BUİKAD Başkanı Oya Eroğlu yaptı. Oya Eroğlu, 13 yıldır yaşamın her kesiminde kadının varoluşunu sağlamak ve güçlendirmek amacıyla yol gösterici olmaya gayret ettiklerini söyledi.

Eroğlu; Başarıya ödül farkındalık yaratıyor

Dernek olarak 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla 11 yıldır aralıksız olarak İş Yaşamında Başarılı Kadın Ödülleri etkinliğini gerçekleştirdiklerini kaydeden Eroğlu; “2016 yılında ulusala açılan ödül töreninde; teknoloji, bilim, sağlık, sanayi, ekonomi, sanat ve spor gibi iş yaşamının her alanında hizmet ve eserleriyle önemli katkılarda bulunmuş ve ilham veren kadınlar, toplumsal cinsiyet eşitliğinin sağlanması için çalışan, kadına değer veren kurum ve şirketler ödüllendirilmektedir. BUİKAD’ın amacı; ödül alan kişi ve kuruluşların başarılarının vurgulanması ve motive edilmesinin yanı sıra, bu alanda farkındalık yaratarak örnek olmalarını sağlamaktır. Ödül verilecek kişi ve kuruluşlar yarattığı toplumsal, ekonomik ve sosyal fayda açısından titizlikle araştırılmakta, ilham veren ve başarıları ile örnek olan kişi ve kurumlar belirlenmektedir. Toplam 8 kategoride verilen ödüller için ödül sahiplerini de bu anlamda yürekten tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

Aktaş; Kadın yöneticiler daha titiz

Ödül alan herkesi tebrik eden Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, “BUİKAD, 2008 yılından itibaren farklı alanlarda Bursa’nın başarılı kadınlarını ödüllendirmeye devam ediyor. Ödül alanların başarı hikayelerini dinledikten sonra ne kadar doğru seçimler yapıldığına bir kez daha şahit oldum. Kadınlar gerçekten birçok alanda fark oluşturan çalışmalara imza atıyorlar. Birlikte çalıştığımız kadın çalışma arkadaşlarımız ve yöneticilerimiz işlerinde daha titiz ve başarılı oluyorlar. Buna bizzat şahit oluyorum. . Kadınların başarılarını ön plana çıkarmak ve herkese anlatmak gerekiyor. BUİKAD da bu görevi yerine getiriyor. Hepsine teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” diye konuştu.

Ödünç’ten teşekkür

Bursa Milletvekili Atilla Ödünç de törende yaptığı konuşmasında 11. BUİKAD Başarı Ödülleri’ni almaya hak kazanan, üreten ve istihdam sağlayan herkesi selamladı. Kadınların başarılarının sadece bir gün hatırlanmaması gerektiğini vurgulayan Milletvekili Ödünç, BUİKAD’ı gerçekleştirdiği başarılı organizasyondan dolayı tebrik etti.

İşte yılın enleri

Yapılan değerlendirmeler sonucunda ulusal kategoride Yılın Başarılı İş Kadını Ahu Serter seçildi. Yılın Fark Yaratan Kadını Ödülü ise Doç. Dr. Duygu Sağ’ın oldu. Yılın Kadını Destekleyen Oluşumu Yanındayız Derneği seçildi. Yerel kategoride Bursa’nın Başarılı İş Kadını Ödülü Meltem Turan’a verildi. Bursa’nın Başarılı Girişimci Kadını Ödülü ise İlkay Yıldırım’ın oldu. Bursa’nın Başarılı Kadın Yöneticisi Nihan Çelik seçilirken, Yılın Kadına Değer Veren Şirketi Ödülü ise Coats firmasına verildi. BUİKAD Özel Ödülü ise sanayi bölgesine açtığı kreş nedeniyle Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi (NOSAB) Yönetimi’nin oldu. Gecenin sponsorları;  Beyçelik Gestamp, Bürotime SDF Ofis, Cemi Hazır Giyim, Esentepe Hastanesi, Kapı Dünyası, UEDAŞ, Uludağ Koleji ve YB Yapı’ya teşekkür plaketleri BUİKAD Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından verildi.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul et Daha fazla oku