High Class Dergi

https://www.xxx2.sex

Yeni yaşını Los Angeles’ta kutladı

Karantina döneminde Los Angeles’ta bulunan cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden Günsel Ülkü, yeni yaşını arkadaşlarının hazırladığı sürpriz bir partiyle kutladı.

Yakın arkadaşları iş adamı Barış Demirok ve eşinin Beverly Hills’teki malikanelerinin bahçesinde verdikleri doğumgünü davetine Los Angeles’ta yaşayan Türk grubunun tanınmış isimleri ve Amerikalı dostları katıldı. Davete katılan işadamı Fernando Ramirez, Türk Hava Yolları Los Angeles Bürosu yöneticilerinden Elizabeth Celikian, Serkan Siyi, iş adamı Kerem Şimşek ve eşi Betül Şimşek, Mehmet Özkirişçi, Burcu Yavaş, Nick Flora ve eşi Esra Flora ile birlikte mumlarını üfleyen Günsel Ülkü’nun mutluluğu görülmeye değerdi.Covid19 nedeniyle Kaliforniya eyalet kuralları gereği 10 kişi ile sınırlı olan davette konuklar maskeleriyle ve sosyal mesafeye uyarak katıldılar ve maskelerini sadece resim çektirmek için çıkartarak bir araya geldiler. Dj müzik eşliğinde eğlenen Türk ve Amerikalı konuklar güzel bir gün geçirdiler.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul et Daha fazla oku