High Class Dergi

https://www.xxx2.sex

TÜGİAD ve GESİAD’dan örnek davranış

Bursa’nın genç iş insanları, koronavirüs salgını ve Ramazan ayının başlaması sebebiyle ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzattı.

TÜGİAD ve GESİAD, gerek koronavirüs salgını gerekse de Ramazan ayının başlaması sebebiyle ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzattı. Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Bursa Şubesi, olağanüstü dönemden geçtiğimiz bu günlerde, Vefa Sosyal Destek Grubu kampanyası kapsamında, Mudanya Kaymakamlığı koordinasyonuyla erzak paketleri dağıttı. Tüm dünyayla birlikte ülkemizi de etkisi altına alan COVID-19 pandemisinin yanı sıra birkaç gün önce idrak etmeye başladığımız 11 ayın sultanı Ramazan münasebetiyle ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak olan paketlerin dağıtımında TÜGİAD Bursa Şube Başkanı Ersoy Tabaklar da yer aldı. Genç Sanayici İş İnsanları ve Yöneticileri Derneği (GESİAD) da Vefa Sosyal Destek Grubu kampanyası kapsamında, Osmangazi ve Yıldırım Kaymakamlığı koordinasyonuyla erzak paketleri dağıttı. Osmangazi ve Yıldırım Kaymakamlıklarında yapılan dağıtım hazırlıklarında GESİAD Başkanı Murat Kaya ve Yönetim Kurulu üyeleri de yer aldı.

“Birliğimizi sağlama adına”

Yapılan erzak dağıtımı hakkında açıklamalarda bulunan GESİAD Başkanı Murat Kaya, “Öncelikle tüm İslam âleminin mübarek Ramazan ayını tebrik ediyorum. Koronavirüsün gölgesinde girdiğimiz Ramazan ayında bir arada olamasak da birliğimizi sağlama adına böyle kampanyalarda yer almayı önemsiyoruz. Sosyal sorumluluk çerçevesinde üyelerimizin destekleriyle yardımlarımıza devam ediyoruz. Daha önce Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ) Hastanesi’ne yaptığımız çamaşır ve kurutma makinesi desteğimizin ardından şimdi de ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza erzak yardımında bulunduk. Rabbim yaptığımız hayırları kabul eylesin” dedi.

Bu süreç bize çok şey öğretti

Yapılan erzak dağıtımı ile ilgili açıklama yapan TÜGİAD Bursa Şube Başkanı Ersoy Tabaklar, “Bu pandemi süreci bize birçok şeyin ne kadar kıymetli olduğunu öğretti. En başta sağlığın, ailenin, yardımlaşmanın, ahlaki değerlerin, güçlü millet güçlü ve devlet olmanın, milli değerlerin ne kadar kıymetli olduğunu her birimize tekrar tekrar hatırlattı ve hatırlatmaya devam ediyor. Bununla birlikte yine birçok değeri hatırlatan mübarek Ramazan ayına girmiş bulunmaktayız. TÜGİAD olarak bu süreçte, sorumluluk alarak destek ve yardımlarımıza devam ediyoruz. Daha önce Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ) Hastanesi’ne malzeme desteğimizin ardından şimdi de ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza erzak yardımında bulunduk. Bu yardımlarda emeği geçen tüm üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul et Daha fazla oku