High Class Dergi

https://www.xxx2.sex

Sagaza’nın ilk bayiliği Bursa’ya 

Bursalı hazır giyim markası Edlis Mağazacılık, Sagaza’nın bayilik verdiği ilk marka, Bursa da ilk şehir oldu. Çağla Şikel ve Sagaza işbirliği ile hazırlanan SS’22 koleksiyonu The Ritz-Carlton’ın terasında The Roof adlı mekanda gerçekleşen özel bir davetle görücüye çıkmıştı.  

Gecenin moderatörlüğünü yapan Sagaza’nın kurucu ortağı Baki Süslüer “Çağla Şikel işinde çok disiplinli ve işine çok düşkün. Çalışırken hiç zorluk çıkarmaz. Biz işbirliğinden önce bir aileyiz ve Çağla ile bunu taçlandırmak mükâfatlandırmak istedik. Bu yıldan itibaren mağazalaşma sürecimiz de başlıyor” diyerek çalışma sürecini anlattı. Ayrıca Süslüer, etkinliğe katılan Bursalı iş insanı Semih İğde ve eşi Elif İğde’yi anons ederek Sagaza’nın ilk bayiliğinin Bursa’ya, Edlis Mağazacılık firmasına verildiğini açıkladı. 

Yaklaşık 50 yıldır Bursa’da, otomotiv sektöründe başarılı projelere imza atan bir aile şirketi olan Revar, tekstilin hazır giyim ayağındaki iki yeni markası ile büyümeye devam ediyor. Kurucuları Elif ve Semih İğde’nin vizyonu altındaki Edlis Kids, Edlis Exculisive ve Sagaza’nın ana binası Bademli’de olup Balat, Sur Yapı AVM, Zafer Plaza AVM, İstanbul Emaar AVM ve Nev Çarşı AVM’de şubeleri bulunuyor. 

Elif İğde, Semih İğde, Zeliha Kaçar ve Baki Süslüer

Çağla Şikel ve Elif İğde

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul et Daha fazla oku