High Class Dergi

https://www.xxx2.sex

Pınar Kalem’in geçmişe duyduğu özlem

“Geçmişi değerli kılan bizde bıraktığı anılar mı, yoksa sadece bize hissettirdiği duygular mı?” mottosuyla yola çıkan Pınar Kalem’in üçüncü kişisel serigisi “Ah O Günler” sanatseverlerin beğenisine sunuldu.

Pınar Kalem’in Projehane çatısı altındaki üçüncü sergisi “Ah O Günler ” Pınar Develi’nin sahibiolduğu Yeniköy Sırçacı 14’de açıldı. Fonda nostaljik müziklerin çalındığı serginin kokteyline cemiyet hayatının tanınmış isimleri katıldı. Sanatçının spatula tekniği ile yaptığı son dönem çalışmalarında “geçmişe duyulan özlem” teması ön plana çıkıyor. Pınar Kalem, her eserinin arkasına iliştirdiği mısralarla anıyor değerli şairlerimizi. Pınar Kalem, serginin temasını şu sözlerle anlattı; “Geçmiş her zaman özlemi de beraberinde getirir. Bir geleneğe, bir eşyaya ya da bir kişiye olan özlem çoğu zaman varlığını korur içimizde. Eski dostlukları, insanlardaki saf duyguları, Türk Filmlerinin unutulmaz repliklerini, ailece bir odada toplanıp dinlediğimiz radyo tiyatrolarını ya da anneanneden kalma guguklu saatin ötüşünü hangimiz hatırlamayız ki?”

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul et Daha fazla oku