High Class Dergi

https://www.xxx2.sex

Kitap kurtları Sammy Mejia’yı ağırladı

Kitap okuma alışkanlığına dikkat çekmek amacıyla Duru Aktaş’ın kurduğu “Satürn’ün kızı ve kitapları” kulübü TOFAŞ Basketbol Takımı Kaptanı Sammy Mejia’yı konuk etti.

BKM Kitapevi Özlüce Şubesi’nde KAFKAOKUR Dergisi’nin Sanat Yönetmeni Tülay Palaz’ın illustrasyon dersiyle başlayan ayraç tasarım atölyesine Yeni Nesil Tofaş sporcuları ve Duyum İşitme Engelliler Okulu’ndan öğrenciler de katıldı. Mejia, kızları Sienna ve Penny ile Franz Kafka, Frida Kahlo ve Küçük Prens’e renk vererek kendi kitap ayraçlarını yaptı. Tofaş Spor Kulübü, Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Bursa Şubesi, BKM Kitapevi ve BIC Renklerin Dünyası’nın destekleriyle düzenlenen etkinlik sonunda katılım gösteren tüm çocuklara Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün Nutuk verildi. Tofaş Basketbol Takımı Kaptanı Sammy Mejia da “Satürn’ün kızı ve kitapları” kitap kulübüne formasını hediye etti. “Her çocuk okusun diye” sloganıyla yola çıkan kitap dostu sosyal girişimcilik hareketinin kurucusu 13 yaşındaki Duru Aktaş, tasarlanan kitap ayraçlarından elde edilecek gelirlerle dezavantajlı bölgelerdeki okullarda okuma kulüpleri ve kütüphaneler kurmayı hedeflediklerini söyledi. BKM Kitap Yönetim Kurulu Başkanı Kutbettin Bingölbali de Tofaş Basketbol Takımı kaptanı Sammy Mejia’yı Avrupa’nın en büyük kitabevinde ağırlamanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul et Daha fazla oku