High Class Dergi

https://www.xxx2.sex

İş dünyasından korona virüsle mücadeleye büyük destek

Korona virüs salgınına karşı Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ) Hastanesi’nde yürütülen mücadeleye Bursa’nın her alanında destekler gelmeye devam ediyor. Bursa iş dünyası ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Covid-19 salgını çerçevesinde çalışmalarını aralıksız sürdüren BUÜ Hastanesi’ni yalnız bırakmıyor.

Kentin önde gelen sanayi kuruluşlarından Coşkunöz Holding, Aktaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Şahap Aktaş, RUMELİSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri, BUSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hadi Türkay, Berteks, İnoksan, Marteks, Exemedia, GESİAD Yönetim Kurulu, iş adamları Mustafa Açılan ve Ersoy Tabaklar ile Özel Bursa Kültür Okulları, BUÜ Hastanesi’nin cihaz ve hijyen malzemesi ihtiyaçları için çok önemli desteklerde bulundu.

Coşkunöz başı çekti

Hastaneye yapılan önemli bağışlardan birisi Coşkunöz Holding Eğitim Vakfı ve Metal Form Şirketi’nden geldi. Vakıf, ayrıca 30 adet laringoskop, 50 adet termal ısı ölçer, 13 adet sedye korumalığı, 500 adet medikal forma ve 100 adet N95 maske bağışında bulundu. RUMELİSİAD Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Şahap Aktaş ve RUMELİSİAD Üyeleri tarafından 1 adet sanayi tipi çamaşır makinası, 1 adet kurutma makinası ve 1 adet sanayi tipi ütü bağışı yapıldı. Berteks, İnoksan, Marteks, Exemedia, GESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kaya ve Ersoy Tabaklar ise 4 adet çamaşır makinası, 4 adet kurutma makinası ve 200 adet vizör başlık bağışı yaptı. Yapılan bağışlar BUÜ Hastanesi’nde pandemi nedeniyle hizmet verilen klinikler ve yoğun bakımlarda çalışan sağlık personelinin koruma giysilerinin temizlenmesi amacıyla kullanılacak. BUSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ergun Hadi Türkay’dan 1 adet transport ventilatör, iş adamı Mustafa Açılan’dan da 1 adet transport ventilatör bağışı geldi. Bağışlanan ventilatörler, solunum desteği gereken hastaların güvenle taşınmasında önemli katkı sağlıyor.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul et Daha fazla oku