High Class Dergi

https://www.xxx2.sex

Emre Ertürk ve Tina’dan özel koleksiyon

Farklı disiplinlerde yaptığı çalışmalarıyla adından söz ettiren ressam-moda tasarımcısı Emre Ertürk ve Tina Jewelry’in işbirliğiyle ortaya çıkan koleksiyon tanıtıldı.

Ertürk’ün, şans ve uğur simgelerinden oluşan tasarımlarıyla Tina Jewelry’nin işçilik ve tecrübesinin birleşimiyle ortaya çıkan Emre Erturk ENY&Tina limited edition koleksiyonu, Hagia Sophia Mansions Curio Collection by Hilton’un restoranı Sarnıç’da tanıtıldı. Lansmanda, Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi Tina’da satılacak olan, Emre Erturk ENY & Tina koleksiyonundan; 24 ayar altın, 925K ayar gümüş, pırlanta, siyah pırlanta, konyak pırlanta, safir, yakut ve amatis gibi değerli taşlar kullanılarak; fonksiyonel broş/kolye, yüzük, küpe, bilezik gibi temel mücevher parçaları ile Get Lucky See Lucky adlı özel gözlük aksesuarları yer aldı. Mücevherler, Emer Ertürk’ün yeni dönem resim çalışmaları, gözlük, çanta ve aksesuar tasarımları eşliğinde sergilendi. Cemiyet, sanat ve iş dünyasından değerli isimlerin katılımıyla 1500 yıllık tarihe sahip olan Sarnıç Restoran’da gerçekleşen geceye Esra Kaktüs, Gaye-Fuad Akömer, Hülya-Cem Kalyoncu, Müge Tezman Sırmabıyık gibi isimler katıldı.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul et Daha fazla oku