High Class Dergi

https://www.xxx2.sex

ÇEK’ten dört anlamlı ödül

Çağdaş Eğitim Kooperatifi’nin geleneksel hale getirdiği ödüller sahiplerini buldu. Bu yıl kapsam değişikliğine gidilen ödüller “Eğitim”, “Hizmet” ve “Teşvik” dallarında verildi.

Prof. Dr. İoanna Kuçuradi, Prof. Dr. Ebru Aktan Acar eğitim, Bursa İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği (BUİKAD) hizmet, Osman Canik de teşvik dalında ödül aldı.Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi Orhangazi Salonu’nda düzenlen eğitim ödül töreninin ardından Sunay Akın, “Görçek” isimli muhteşem bir gösteriye imza attı. Geceye, Milli Eğitim ve Milli Savunma eski Bakanı Turhan Tayan, Nilüfer Belediye eski Başkanı Mustafa Bozbey, ÇEK eski başkanları Fevzi Topçuoğlu, Korhan Durusoy, Nejat Vardar, Prof. Dr. Ulviye Özer, Ali Arabacı, Çanakkale ÇEK Başkanı Bilge Şimşek, yönetim ve denetim kurulu üyeleri, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ile izleyiciler katıldı.

3 Mart’a dikkat çekti

Çağdaş Eğitim Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Küçükkayalar, yaptığı konuşmada, 3 Mart 1924 tarihinde çıkarılan yasaların, devrimlerin gerçekleşmesinde altyapıyı oluşturduğunu anlattı. Küçükkayalar, her şeyin temelinde eğitim olduğu düşüncesi ile kurulan ve çalışmalarını bu felsefe ile sürdüren Çağdaş Eğitim Kooperatifinin tüm eğitim kurumlarının başında 3 Mart ibaresi bulunduğunu, her yıl verilen ödül törenlerinin de bu tarihte yapıldığını anımsattı. Konuşmanın ardından Buğra Küçükkayalar, Milli Eğitim ve Milli Savunma eski Bakanı Turhan Tayan, eski ÇEK başkanları Korhan Durusoy, Prof. Dr. Ulviye Özer, Ali Arabacı’yla birlikte Prof. Dr. Ebru Aktan Acar’a (Eğitim), Bursa İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği (BUİKAD)  Yönetim Kurulu Başkanı Oya Eroğlu’na (Hizmet) ve Osman Canik’e (Teşvik) ödüllerini verdi.

Kuçuradi katılamadı

Eski ÇEK Başkanı Prof. Dr. Ulviye Özer, rahatsızlığı nedeniyle geceye katılamayan Prof. Dr. İoanna Kuçuradi’nin ödülünü İstanbul’da verdi. Törenin ardından Sunay Akın, “Görçek” isimli gösterisini sahneledi. Anadolu’nun ilk çağlarından Cumhuriyet’e izleyicileri harika bir tarihi yolculuğa çıkaran Sunay Akın, izleyicileri zaman zaman hüzünlendirdi, zaman zaman da kahkahaya boğdu. Oyunun bitimiyle birlikte izleyiciler, Sunay Akın’ı dakikalarca ayakta alkışladı. Muhteşem gece, ÇEK Başkanı Buğra Küçükkayalar’ın Kır Çiçeği Elif Görel ile birlikte Sunay Akın’a çiçek vermesiyle son buldu.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul et Daha fazla oku