High Class Dergi

https://www.xxx2.sex

Bursa’nın kültür-sanatı onlara emanet

Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı, genel kurulunda yönetim kurulu başkanlığına Özer Matlı seçilirken, Fatma Durmaz Yılbirlik ise onursal başkanlığa getirildi.

Bursa’da 58 yıllık bir gelenek olan Uluslararası Bursa Festivali’nin mimarı olan, Uluslararası Altın Karagöz Halk Dansları Yarışması, Uluslararası Bursa Çocuk ve Gençlik Tiyatroları Festivali, Uluslararası Bursa Karagöz Kukla ve Gölge Oyunları Festivali gibi alanında marka etkinliklere imza atan Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı’nın Olağan Genel Kurulu Hilton Otel’de yapıldı.

Matlı başkan seçildi

Genel Kurulda, Fatma Durmaz Yılbirlik Vakfın Onursal Başkanlığına getirilirken, Yönetim Kurulu Başkanlığı’na da Matlı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özer Matlı seçildi. Özer Matlı başkanlığındaki BKSTV’nin yeni yönetiminde ise Ömer Kumova, İsmail Aykon Yılmaz, Ahmet Özkayan, Nilüfer Çevikel, Ersin Yazıcı, Onur Özkul, İbrahim Özhan, Arzu Sevinç Selamet, Hilmi Pakyürek, Ahmet Güngör, Ahmet Bayhan, Hüseyin Buran ve Fehim Ferik yer aldı. BKSTV’nin Denetim Kurulu ise Gökhan Onur, Eyüp Çağlar, Mehmet Odabaşı, Kenan Kibar, Müjdat Sezer ve Gülten Kapıcıoğlu’ndan oluştu. 

Alinur Aktaş’tan teşekkür

Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı’nın kentin kültür sanat hayatına yön veren önemli organizasyonları hayata geçirdiğini dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, bugüne kadar başarılı çalışmalara imza atan BKSTV geçmiş yönetimlerine teşekkür etti. Yeni göreve gelen Özer Matlı ve ekibine de başarılar dileyen Başkan Aktaş, kültür sanat etkinliklerini 17 ilçeye yaymak için büyük bir gayret gösterdiklerini belirterek, Büyükşehir olarak BKSTV’nin çalışmalarına destek olmaya devam edeceklerini söyledi.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul et Daha fazla oku