High Class Dergi

https://www.xxx2.sex

Bodrum’da şık tanıtım

Almanya üretilen ve Avrupa’da satış rekorları kıran Dr. Juchheim kozmetik ürünlerinin Türkiye lansmanı Bodrum’da yapıldı.

2014 yılında Almanya’da satışa çıkan Dr. Juchheim markası Kadınların korkulu rüyası selüliti bitiren Bye Bye Cellulite isimli kremi başta olmak üzere 30 farklı ürün çeşidi ile Türkiye pazarına giriş yapıyor. Projehane’nin üstlendiği lansmana markanın Türkiye temsilcisi Şeyma Örskıran ve Alman güzellik uzmanlarının ev sahipliğinde cemiyet hayatının ünlü isimleri katıldı. Dr. Juchheim selülit kremi, nemlendirici, serumlarını deneyen misafirler  anında etki gösteren ve kullanıcılardan tam puan alan ürünlerini denemek üzere satın aldılar. Davet sırasında katılımcıların Sosyal mesafe kurallarına dikkat ettikleri görüldü. Bodrum Frankie Beach’te gerçekleşen lansmana Pervin Ersoy, Revna Demirören, Altın Mimir, Emel Oysal, Bilge Kuru, Ece Kurdoğlu, Ergül Azaphan, Dilek Ertek, Mensure Özbek gibi isimler katıldı.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul et Daha fazla oku