High Class Dergi

https://www.xxx2.sex

Birlikten kuvvet doğar

Bursa’nın üç etkin iş derneği BUİKAD, RUMELİSİAD ve TÜGİAD’ın ortaklaşa düzenlediği “İşi Birlikte Büyütüyoruz” toplantılarının ilki yapıldı.

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın Organize Sanayi Bölgesi’ndeki binasında düzenlenen toplantıda otomotiv, tekstil, gıda, inşaat ve hizmet gibi farklı sektörlerde faaliyet gösteren üyeler bir araya geldi. Üyeler, oluşturulan gruplarda, kendilerine verilen süre boyunca yaptıkları işleri diğer katılımcılara anlattı. “Bursa Ticaret Köprüsü 2020” düzenleyen üç dernek adına bir konuşma yapan BUİKAD Başkanı Oya Eroğlu, üyeler ve dernekler arasındaki ilişkileri artırıp bir sinerji yaratmak istediklerini söyledi. Bursa Ticaret Sanayi Odası Başkanı İbrahim Burkay’da konuşmasında bu tarz toplantılarının sürekliliğin çok önemli olduğuna vurgu yaptı. Dünyada birçok etkinlikte de uygulanan “Speed Network” formatında yapılan organizasyonda, katılımcılar her birinde 10’ar kişi ile bir moderatörün bulunduğu yuvarlak masalarda 3’er dakika söz alarak kendilerini tanıttı. Her biri 30 dakika sürecek olan 3 seans halinde gerçekleşen görüşmelerde, üyeler yaklaşık 30 ayrı katılımcı ile aynı masada yer aldı ve iletişime geçti.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul et Daha fazla oku